صفحه ۱ از ۲

اخبار ویژه

انتظامی: تا اجرای کامل قانون دسترسی آزاد به اطلاعات، فاصله است
تهران- ایرنا- دبیر کمیسیون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات در صفحه شخصی توئیتر خود با اشاره به شروع ۷- ۶ ساله اجرای قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات،‌ گفت: تا اجرای کامل این قانون درخشان، فاصله است.
۰۷ تیر ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۴
قوه مجریه با انتشار بیش از ۴۰ هزارسند پیشتاز دسترسی آزاد به اطلاعات
تهران- ایرنا- دستگاه‌های فعال در سامانه قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات، بیش از ۴۱هزار سند در این راستا منتشر کرده‌اند؛ قوه مجریه با چهل هزار و ۷۷۹ سند رتبه اول را درمیان قوا و دستگاه‌های اجرایی به خود اختصاص داد.
۱۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۷
سومین گزارش اجرای قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات منتشر شد
تهران - ایرنا- دبیر کمیسیون قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات از انتشار سومین گزارش اجرای این قانون خبر داد و گفت: این گزارش به پایش و ارزیابی و پیشرفت‌های صورت گرفته در اجرای قانون، موانع موجود برای تحقق کامل آن و راهکارهای مناسب برای اجرا و عملیاتی شدن پرداخته است.
۱۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۰
« قبلی ۱ ۲ صفحه ۳ از ۴ ۴ بعدی »

اخبار مرتبط

با نگاهی به «قانون دسترسی آزاد به اطلاعات»  شفافیتی از جنس قانون
با وجود آن که تاکنون ۵۱۶ دستگاه حاکمیتی به سامانه انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات پیوسته اند، هنوز نهادهای مهمی وجود دارند که اطلاعات خود را در این سامانه به اشتراک نگذاشته اند.
۲۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۴
مقاومت در‌مقابل شفافیت
با وجود گذشت نزدیک به 15 ماه از راه اندازی سامانه دسترسی آزاد به اطلاعات، دستگاه‌هایی مثل آستان قدس رضوی، بنیاد مستضعفان، ستاد اجرایی فرمان امام ره و نهادهای نظامی هنوز به این سامانه نپیوسته‌اند
۰۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۹
سازمان محیط زیست دستگاه فعال در حوزه دسترسی آزاد به اطلاعات
کمیسیون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات از سازمان حفاظت محیط زیست تقدیر کرد.
۱۷ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۱
رقم بودجه سازمان سینمایی و لیست حمایت ها از موسسات تابعه اش اعلام شد
ر راستای سیاست شفاف‌سازی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و در چارچوب قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات، جزئیات بودجه سازمان سینمایی و لیست حمایت از موسسات زیر مجموعه به تفکیک از سال 1387 تا 1391 منتشر شد.
۱۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۸
رتبه نخست وزارت علوم در زمینه دسترسی آزاد اطلاعات
وزارت علوم، با ۱۸۰ زیرمجموعه فعال از بین ۱۸۷ مجموعه متصل به سامانه انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات، با اختلاف بسیار زیاد نسبت به سایر دستگاه‌های اجرایی، رتبه نخست را به خود اختصاص داد.
۱۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۹:۴۵
افشین حبیب‌زاده، گیتی اعتماد و حسین ایمانی جاجرمی از شفاف‌سازی در شهرداری تهران می‌گویند/ گام نخست شفافیت د‌ر پایتخت
۹ ‌ماه بعد از استقرار اعضای شورای پنجم در ساختمان بهشت، موضوع شفافیت به‌عنوان یکی از اولویت‌های شهرداری و شورای شهر تهران همچنان پیگیری می‌شود.
۲۷ تیر ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۶
چرا شورای نگهبان به سامانه دسترسی آزاد اطلاعات نپیوست؟/ کدخدایی: قانون مشمول ما نمی‌شد
سخنگوی شورای نگهبان درباره چرایی نپیوستن شورای نگهبان به سامانه دسترسی آزاد اطلاعات، گفت: این قانون مشمول ما نمی‌شد.
۲۶ تیر ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۴
پیش‌نویس لایحه شفافیت
همزمان با دستور ویژه رئیس محترم جمهور برای پیگیری پرونده خودروهای وارداتی غیر مجاز، پیش‌نویس لایحه شفافیت توسط مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست‌جمهوری منتشر می‌شود.
۲۶ تیر ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۴
لیست حمایت های مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی اعلام شد
در راستای سیاست شفاف‌سازی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و در چارچوب قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات، جزئیات حمایت مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی از پروژه‌های سینمایی به تفکیک از سال 1385 تا پایان 1396 منتشر شد.
۲۴ تیر ۱۳۹۷ - ۹:۳۷
صالحی امیری: دسترسی آزاد به اطلاعات در دولت تدبیر و امید کلید خورد
رئیس کمیته ملی المپیک، شفاف سازی، قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات، اعتماد سازی درسایه همدلی و انسجام ملی را فصل نوینی از دموکراسی و مردم سالاری دانست که در دولت تدبیر و امید کلید خورد.
۱۶ تیر ۱۳۹۷ - ۹:۲۲

نماداده